Türkiye'de İş bulun. Bir Kariyer Oluşturun. Aradığınızı Bulun

İşler, iş arayanları Türkiye ve dünyadaki federal istihdam fırsatları ile birleştirir. Federal Hükümetin resmi istihdam sitesi olan Jobs, doğru kişilerin doğru işleri bulmasına yardımcı olacak kaynaklar sunmaktadır.

Federal kurumlar işe alım süreçlerini kolaylaştırmak ve nitelikli başvuru sahiplerini iş açılışlarıyla eşleştirmek için Jobs'ları kullanır. Bu nedenle, Jobs’lar, yüzlerce federal kurum ve kuruluş içindeki iş ilanlarını bulmak için merkezi bir yer olarak hizmet vermektedir.

Türkiye Hükümeti, kamu hizmetinde çalışmak için iki milyondan fazla Türk ve yabancı uyrukluya güvenmektedir. Sizin gibi vatandaşlar, hükümetin Türk halkına hizmet eden temel görevlerini yerine getirmesine yardımcı olmaktadır. İşler, size hizmet edecek yolları bulmanıza yardımcı olmak için burada.

İşler, arama deneyimini geliştirmek ve aradığınız işleri daha kolay bulmanıza yardımcı olmak için filtrelerimizi güncellediğimizi duyurmaktan heyecan duymaktadır. Sonuç olarak, kaydedilen tüm aramaları arşivledik. Kaydedilmiş arama bildirimleri almaya devam etmek için, eski kaydedilmiş aramalarınızı açmanız veya yenilerini oluşturmanız gerekir. Yeni filtre seçeneklerini, aradığınız işleri daha kolay bulmanıza yardımcı olacak şekilde tasarladık, bu nedenle kaydedilmiş aramalarınızı, tüm ilgili işleri yapabilecekleri şekilde güncellemenizi öneririz.

Neden biz? Önerebiliriz

Erişim

Jobs’un geniş mülk ağı, iş ortakları ve hedefleme yetenekleri ile doğru kişilere daha iyi maruz kalın

Doğru iş için doğru kişilere anında erişin. Jobs'un geniş mülk ağı ve ortaklarıyla, küçük niş sitelerden ve büyük sosyal ağlardan aynı şekilde yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar

Akıllı arama ve iletişim platformumuzla sizi en çok ilgilendiren adaylara daha yakın olun.

Arama yapmak için akıllı yollar ve iletişim kurmanın daha verimli yolları ile sizi en çok ilgilendiren adaylara daha yakın olun.

Çözümler

Güçlü yazılım, hizmet ve analiz setimizle eleştirel görüşler geliştirin ve daha bilinçli kararlar alın.

Güçlü yazılım, hizmet ve analiz setimizle önemli bilgiler edinin ve daha bilinçli kararlar alın.

İşler, iş arayanlar ve harika insanlara ihtiyaç duyan işverenler için küresel bir çevrimiçi istihdam çözümüdür. Bunu 4 yıldan fazla bir süredir yapıyoruz ve köklerimizden “iş tahtası” olarak köklerimizden iş arayışı, kariyer yönetimi, işe alım ve yetenek yönetimi ürün ve hizmetlerinin global bir sağlayıcısı haline geldik.

Başarımızın ve geleceğimizin temelinde yenilik var: İnsanların iş hakkındaki düşüncelerini değiştiriyoruz ve yeni teknolojiler, araçlar ve uygulamalar ile yaşamlarını ve iş gücü performansını aktif olarak geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İşler, 2016 yılında iş toplanmasını ve küçük işletme pazarında daha derin bir genişlemeyi içeren yeni bir stratejik yaklaşım ortaya koydu.

Tekliflerimizi işverenlere ve arayanlara genişletmek için stratejik yollar aramaya devam ettikçe, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet ve destek sunmak için süreç, teknoloji ve altyapıya sahip olma yolunda emin olmak için adımlar attık. Türkiye'deki ve ötesindeki yerel pazarlara erişimimizi daha da genişletmek için çoklu dağıtım kanallarımızı güçlendirmeye odaklandık.

Daha yenilikçi teknolojimizi ve uzmanlığımızı güçlü, kullanımı kolay çözümlere odaklayan entegre bir yaklaşım tasarladık. Niye ya? Size sadece en iyi kalitede adayları değil, aynı zamanda daha fazlasını bulmanıza yardımcı olmak için. Süreci kolaylaştırmak için zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Yatırım getirinizi artırmak için daha akıllı kararlar almanıza yardımcı olmak için. Temel olarak, size kimsenin yapamayacağı gibi işe alma imkanı vermek istiyoruz.