TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM

Todos los trabajos en EspañaComercial, ventasTPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM

Empleador: EDUCA - TRAINING

Horario: Hace 11 horas

Ubicación: Barcelona - Barcelona

Phone: +34 (910) 73-95-43

Fax: +34 (967) 20-21-43

E-mail: N\A

Site:

Al menos 2 años de experiencia, salario 20.000-23.000€

Información detallada sobre el trabajo TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM. Términos y condiciones de vacante

Funciones

Zespól Trivière Partners poszukuje przedstawiciela handlowego (przedstawicielki handlowej) duzej firmy zarzadzajacej stacjami paliwowymi i oferujacej karty rozmaitych uslug drogowych, w celu rozwoju rynku dla dzialalnosci firmy na terenie Polski. Poszukujemy osoby z doswiadczeniem, sumiennej, wytrwalej i ambitnej, która chcialaby zaangazowac sie w nowy projekt. Do jej obowiazków nalezalyby przede wszystkim dzialania nakierowane na rozwój rynku, pozyskiwanie zamówien, doradztwo, a takze tworzenie i rozbudowa portfela lojalnosciowego klientów. Siedziba firmy usytuowana jest w Mercabarna [Przypis tlumacza: handlowa strefa wolnoclowa w Barcelonie]. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku bedzie odbywac podróze do Polski, mniej wiecej raz w miesiacu, dla celów poszukiwan komercyjnych i zarzadzania portfelem klientów. Z zalozenia jest to stanowisko stale; z pelnym wymiarem czasu pracy, w godzinach 8:30 - 18:00 od poniedzialku do czwartku i w piatek w godzinach 8:00 - 14:00; z wynagrodzeniem w wysokosci 20.000 euro rocznie brutto + elementy zmienne Jesli jestes zainteresowany przylaczeniem sie do firmy, w której mozesz rozwijac swe mozliwosci w wielokulturowym srodowisku, nie wahaj sie z nami skontaktowac!

Requisitos

Se ofrece

Responde por TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM en Facebook

Lea todos los comentarios para TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM. Deja una respuesta TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM en las redes sociales.
TPB045- Przedstawiciel Handlowy z jezykiem POLSKIM en Facebook y Google+